Zobrazeny 6 výsledky

Zobrazit boční panel
Zavřít

EBERLE CT-FLEX® ALU XL – karbidový pilový pás

Hliníkové polotovary jsou drahé a proto byl vyvinut EBERLE CT-flex® ALU XL, vysoce výkonný karbidový pilový pás určený pro řezání velkých hliníkových bloků s maximálně efektivností a co nejmenší ztrátou materiálu. Speciální geometrie pásu produkuje podstatně slabší třísky které se snáze odsávají.
Zavřít

EBERLE CT-FLEX® Pro – karbidový pilový pás

EBERLE CT-flex® Pro je karbidový pilový pás s trojitým rozvodem zubů ideálním pro tvrdé a abrazivní materiály. Navíc je ideální pro řezání neželezných materiálů při extrémně rychlých řezných rychlostech.
Zavřít

EBERLE CT-FLEX® CHM – karbidový pilový pás

EBERLE CT-flex® CHM je ten pravý pilový pás pro vysokolegované povrchy a tvrzené materiály. Negativní úhel čela zubu umožňuje extrémně stabilní a čistý řez, při prokazatelném zvýšení odolnosti proti otěru.
Zavřít

EBERLE CT-FLEX® nano – karbidový pilový pás

EBERLE CT-flex® nano je vysoce výkonný karbidový pilový pás pro řezání ocelí, které jsou těžce obrobitelné (nerezové, niklové atd.). Zuby jsou povlakovány vrstvou titanu (TiAIN) a jsou extrémně odolné vůči opotřebení a teplu. Tento pás vyniká dlouhou životností a není nutné provádět jeho zabíhání.
Zavřít

EBERLE CT-FLEX 3000 – karbidový pilový pás

EBERLE CT-flex® 3000 je karbidový pilový pás s geometrií CT3. Tento pás je určen pro řezání těžkoobrobitelných materiálů jako jsou titanové slitiny, Inconel či niklové oceli. Oproti bimetalovým pásům dosahuje tento pás vyšších řezných výkonů. Tento pás je legován 4% Chromu, což zaručuje velmi vysokou životnost pilového pásů.
Zavřít

EBERLE CT-FLEX® 4000 – karbidový pilový pás

CT-flex® 4000 je karbidový pilový pás s geometrií CT4. Tento pás je určen pro řezání těžkoobrobitelných materiálů jako jsou titanové slitiny, Inconel či niklové oceli. Tento pás umožnuje také řezání hliníku a ostatních neželezných kovů v případech, kdy je požadována vysoká četnost řezů v krátkém časovém horizontu. Geometrie tohoto pásu je navržena tak, aby zatížení bylo současně rozloženo na několik zubů. Tímto způsobem je zaručen extrémně klidný řez bez vibrací.