Zobrazeny 8 výsledky

Zobrazit boční panel
TOP
Zavřít

EBERLE EASYFLEX M42 – bimetalový pilový pás

EBERLE Easyflex® M42 (68-69HRC) je flexibilní pilový pás s vynikající poměrem cena/výkon. Zvýšená pružnost nosiče a vysoký obsah legujících prvků v řezné části (Mo, Co) zaručuje velmi dlouhou životnost pilového pásu. Tento univerzální pilový pás je vhodný pro široké spektrum řezání.
TOP
Zavřít

EBERLE DUOFLEX PT – bimetalový pilový pás

EBERLE Duoflex® PT (68-69HRC) s velmi vysokým řezným výkonem a dlouhou životností je určen zejména pro přerušovaný řez. Speciální (zesílená) geometrie zubu snižuje vibrace pilového pásu a tím významně prodlužuje jeho životnost. Tento pilový pás se hodí pro řezání trubek, profilů a při svazkovém řezání.
TOP
Zavřít

EBERLE DUOFLEX M51 – bimetalový pilový pás

EBERLE Duoflex® M51 (69HRC) je navržen pro velmi náročné řezání (např. nerezové oceli). Řezný výkon rychlořezné oceli je významně zvýšen obsahem vzácných legujících prvků jako je Wolfram či Kobalt.
TOP
Zavřít

EBERLE DUOFLEX SP – bimetalový pilový pás

EBERLE Duoflex® SP (69HRC) s optimalizovanou geometrií a speciálním materiálem pilového pásu významně snižuje řezný odpor a odvod tepla. Díky těmto vlastnostem je tento pilový pás vhodný pro řezání houževnatých a pevných ocelí jako jsou austenitické či niklové ocele (Hasteloy, Nimonic atd.).
Zavřít

EBERLE NANOFLEX® VTX – bimetalový pilový pás

Potřebujete extrémně účinný bimetalový pilový pás pro řezání velkých palikací? Potom EBERLE nanoflex® VTX je ten správný pás. Tento bimetalový pilový pás je povlakovaný TiAIN což zajišťuje vysokou odolnost proti opotřebení zejména při řezání těžkoobrobitelných materiálů. Tohoto výjimečného výkonu je dosaženo variabilní silně pozitivní geometrií zubů a inovativní mikrostrukturou, stabilní řeznou částí a vlastním povlakem z TiAIN.
Zavřít

EBERLE NANOFLEX® Black – bimetalový pilový pás

Zvyšte produkci použitím pásů EBERLE nanoflex® Black díky použité rychlořezné oceli (řezná část) s povlakem TiAIN. Tento povlakovaný pilový pás poskytuje výjimečnou odolnost vůči opotřebení. V porovnání s nepovlakovanými pásy dosahuje vyšších řezných výkonů a vyšší produktivity.
Zavřít

EBERLE DUOFLEX® VTX – bimetalový pilový pás

EBERLE duoflex® VTX  je vysoce výkonný bimetalový pilový s variabilní silně pozitivní geometrií zubů vhodný pro velké řezné aplikace. Řezná část je vyrobena práškovou metalurgií s velice homogenní mikrostrukturou což má za následek výrazné zvýšení životnosti oproti běžným bimetalovým pásům. Díky několikanásobnému rozvodu zubů je redukován řezný přítlak.
Zavřít

EBERLE DUOFLEX® GTX – bimetalový pilový pás

EBERLE duoflex® GTX  je vysoce výkonný bimetalový pilový pás pro řezání velkých bloků. Vyznačuje se velmi dlouhou životností a velice čistým povrchem. Tento pás je vyráběn trojnásobným frézováním a má velice stabilní řeznou hranu, vhledem k použité práškové technologii. Jemná mikrostruktura zvyšuje odolnost proti opotřebení a celkovou životnost pilového pásu.