Firma LEGNEX spol s r.o. je od roku 2000 výhradním (exluzivním) dodavatelem pilových pásů EBERLE (Německo) pro Českou republiku. Německé pilové pásy EBERLE jsou prémiovým produktem s vyjímečnou životností.
Jsme jedním z největších dodavatelů pilových pásů v ČR

Pilové pásy svařujeme ve vlastním vysokokapacitním svářecím centru, jednom z největších v ČR.
Svářecí centrum je vybavené nejmodernější svářecími automaty od firmy IDEAL (Německo).
V našem vlastním skladu pro Vás máme zásobu více jak 100.000 metrů pásoviny EBERLE, což  představuje přibližně 35.000 ks pilových pásů k okamžitému odběru.
Pilové pásy svařujeme na Vámi požadovaný rozměr a expedujeme do 24h po obdržení objednávky.
Garantujeme kvalitu provedení sváru
Při odběru 10ks a více doprava zdarma.

Firma EBERLE (Augsburg, NĚMECKO) byla založena již v roce 1836 jako válcovna pásů a výrobce pilových nástrojů. Ve výrobním programu firmy je vedle pilových pásů i výroba řady speciálních za studena válcovaných pásů a planžet s vysokou přesností síly pásu a to i v toleranci 0,001 mm. Výhodou EBERLE při výrobě pilových pásů je vlastní válcovna nosiče pilového pásu, čímž významně ovlivňuje kvalitu výrobku již od samého počátku. Dynamický vývoj nových materiálů, neustálá modernizace výrobních technologií a maximální důraz na kontrolu a spolehlivost výrobků řadí firmu EBERLE mezi nejprogresivnější a nejkvalitnější výrobce pásů na světě.

 

Made in Germany
Eberle vyrábí svoje výrobky již od roku 1836 výhradně v Německu s důrazem na maximální kvalitu a preciznost. Jako jeden z mála výrobců si EBERLE vyrábí vlastní bimetal a díky tomu může kontrolovat všechny operace výroby pilových pásů od samého začátku. Eberle je tak předním světovým výrobcem pilových pásů nejvyšší kvality.

Tenzomat – přesnost řezu
Chcete dosáhnout přesných řezů a maximální životnosti pilového pásu? Potom si objednejte tenzomat Eberle (3490,-Kč) pro správné napnutí pilového pásu.

Mobilní aplikace
Eberle přináší mobilní aplikaci k usnadnění volby řezných podmínek. Tato aplikace je dostupná na Google Play.

Zobrazit boční panel

Bimetalové pilové pásy (8)

Karbidové pilové pásy (6)