Kmenové pilové pásy na dřevo řady LEGNEX jsou vyráběny z vysoce kvalitní německé oceli. Při výrobě je dbáno především na maximální kvalitu konečného výrobku, a to zejména na přesnost rozvodu a vybroušení celého profilu zubu. Vyzkoušejte LEGNEX CLASSIC, prémiovou kvalitu LEGNEX MASTER či LEGNEX BIMETAL a nebudete litovat! Provádíme také servis kmenových pilových pásů – svařování, broušení a rozvod pásů.

classic

Zobrazeny 3 výsledky

Zobrazit boční panel
Zavřít

LEGNEX CLASSIC – kmenový pilový pás

Kmenový pilový pás Legnex CLASSIC je vhodný pro řezání všech druhů dřeva. CLASSIC poskytuje vysokou efektivitu při řezání měkkého, tvrdého a zmrzlého dřeva, díky vysoce kvalitní německé uhlíkové oceli.
Zavřít

LEGNEX MASTER – kmenový pilový pás

Prémiový kmenový pilový pás Legnex MASTER je vhodný pro řezání všech druhů dřeva. MASTER poskytuje vysokou efektivitu při řezání měkkého, tvrdého, zmrzlého či exotického dřeva a zejména dřeva s vysokou hustotou. Vynikajících vlastností dosahuje díky německé prémiové legované oceli.
Zavřít

LEGNEX BIMETAL – kmenový pilový pás

Bimetalový kmenový pilový pás Legnex BIMETAL je vhodný pro řezání všech druhů dřeva. BIMETAL poskytuje nejvyšší možný řezný výkon při řezání měkkého, tvrdého, zmrzlého a exotického dřeva. Ostří je vyrobeno z HSS oceli M42. Vysoká odolnost proti přehřátí a únavě pilového pásu zajišťuje vysokou efektivitu řezání.