Bimetalové pilové pásy se staly symbolem řezání ocelových materiálů, a proto na základě našich dlouhodobých zkušeností byly vyvinuty pilové pásy LEGNEX ICON, které vynikají svým maximální řezným výkonem a životností.Rychlořezná ocel HSS je svařena s nosičem pilového pásu ze speciálně vyvinuté nástrojové oceli. Tímto procesem s následným frézováním zubů vzniká produkt s výjimečnou odolností proti opotřebení a výbornými mechanickými vlastnostmi při dynamickém zatížení.

Nejmodernější technologie, preciznost, kvalita, vysoké skladové zásoby, excelentní dodací termíny a příznivé cenové podmínky jsou synonymem našich pilových pásů ICON.

Zobrazeny 4 výsledky

Zobrazit boční panel
Zavřít

LEGNEX ICON M42 – bimetalový pilový pás

ICON M42 je univerzální bimetalový pilový pás. HSS ocel kombinovaná se 4% chromovou ocelí předurčuje tento pás k řezání širokého spektra kovových materiálů. Legující prvky kobalt a molybden zajišťují výbornou odolnost proti opotřebení a významně prodlužují životnost pilového pásu. ICON M42 je vhodný pro všechny dílenské provozy i sériovou výrobu.
Zavřít

LEGNEX ICON PROFILE – bimetalový pilový pás

ICON PROFILE je bimetalový pilový pás s posíleným trapézovým zubem pro extrémní pracovní podmínky, které vznikají přidělení trubek a profilů. Speciální geometrie zubu zabraňuje vzniku vibrací a tím snižuje náchylnost pásu k praskání. Přerušované řezy, trubky a profily jsou optimální aplikací pro tento pilový pás.
Zavřít

LEGNEX ICON M51 – bimetalový pilový pás

ICON M51 je bimetalový pilový pás určený pro oceli do 49 HRC a to zejména pro nerezové a nástrojové oceli. HSS ocel M51 je legována kobaltem a wolframem čímž je dosaženo vysokého řezného výkonu a delší životnosti pilového pásu.
Zavřít

LEGNEX ICON POWER+ bimetalový pilový pás

ICON POWER+ je výkonný bimetalový pilový pás s optimalizovanou speciální geometrií a velmi pozitivním úhlem čela. Speciálně vyvinutý nosič pásu předurčuje POWER+ k řezání nejnáročnějších vysokolegovaných materiálů jako jsou niklové a titanové slitiny.