Zboží, které je skladem odesíláme zpravidla do 24-48 hodin od přijetí objednávky. Jestliže zboží není na našem skladu, bývá dostupnost cca 3-4 týdny.

 

Výrobky (pilové pásy EBERLE), které svařujeme v našem vlastním svářecím centru expedujeme také zpravidla do 24-48 hodin od přijetí objednávky. Dodací doba u takto upravených výrobku je však závislá na požadovaném množství a momentálním vytížení našeho svářecího centra.

 

V případě, že objednávané množství překročí běžnou skladovou zásobu daného sortimentu, vyhrazuje si prodávající možnost dodací lhůtu prodloužit na dobu nezbytně nutnou pro zajištění chybějícího množství, případně objednávku splnit v částečných dodávkách. O této situaci bude zákazník neprodleně informován dodavatelem po přijetí objednávky.

 

Doprava po ČR zdarma při objednání 10 a více položek.

 

**(Doprava zdarma je platná pouze pro standardní balíky odesílané přepravní službou GEIS,  které nepřesahují váhu 50kg a součet rozměrů není delší než 3m. Při překročení těchto kritérií bude cena dopravy individuální. O výši nákladů na dopravu bude odběratel informován.)

 

V ostatních případech bude doprava účtována dle ceníku aktuálního v den přepravy.

 

ZPŮSOB DODÁNÍ ZBOŽÍ:

 

Osobní odběr:

Zboží může převzít pouze kupující, osoba k tomu pověřená kupujícím, majitelem firmy nebo statutárním orgánem společnosti. Tato osoba se musí dostatečně identifikovat a v případě potřeby prokázat platným občanským průkazem nebo platným cestovním pasem.

 

Zaslání přepravní službou - ČR:

Zboží je kupujícímu zasíláno přepravní službou "GEIS". V případě domluvy je možné zboží zaslat Českou poštou. Přepravce běžně dodává zásilky kamkoliv do ČR do 24  hodin. Cena přepravy se řídí dle ceníku aktuálního v den objednávky

 
Zaslání přepravní službou - SR:

Zboží je možno zaslat kupujícímu přepravní službou "GEIS".  Přepravce běžně dodává zásilky kamkoliv do SR do 24-48  hodin. Cena přepravy se řídí dle ceníku aktuálního v den objednávky.